PARTNEŘI & SPONZOŘI

Hlavní partner

Statutární město Brno

Záštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál. Akce se koná za podpory statutárního města Brna.


Zabloudil

Společnost Zabloudil působí v oblastech kultury, sportu, cestovního ruchu a vzdělávání. Tradice, kvalita, profesionalita, bezpečnost, zábava a dobrá cena je předsevzetím našeho početného pracovního týmu a všech našich firemních divizí.


ANO

 


Synthon

Synthon je mezinárodní farmaceutická společnost, leader v oblasti humánních generických léčiv. Zabývá se výzkumem, vývojem a výrobou léčivých látek, které pomáhají pacientům zejména v terapeutických oblastech onkologických onemocnění a nemocí centrálního nervového systému se speciálním zaměřením na roztroušenou sklerózu.


Partneři

Jawa


KARS

Firma KARS byla založena v roce 1991 a to nejprve jako sdružení fyzických osob. Její činnost byla zahájena otevřením první prodejny v obci Hartvíkovice na okr. Třebíč.

Prodávaným sortimentem bylo především průmyslové zboží. V roce 1992 jsme uzavřeli jednu z prvních dealerských smluv na prodej elektromotorů MEZ (dnes SIEMENS). Pro výkon této činnosti byla v témže roce otevřena první naše brněnská provozovna v sídle firmy na Ponávce. Našim záměrem byl prodej kompletního elektroinstalačního materiálu. Tomu odpovídalo převzetí a rekonstrukce dalších prostor v objektu. Dalším získáváním obchodních prostor se nám podařilo realizovat i dlouhodobý záměr na rozšiřování sortimentu do dalších, vzájemně navazujících oblastí.


Satum

 


ZOŠI trans

Firma byla založena v roce 1994, kdy jsme začali s pěstováním révy vinné na 15 ha. V roce 1995 jsme započali pěstovat okurky nakladačky na ploše 2ha. Během dalších let se výměra okurek každým rokem výrazně zvyšovala. V dalších letech postupně přibyly brambory a v roce 2004 i další druhy zeleniny – paprika, zelí. Pro udržení kvality jsme započali s využíváním kapkové závlahy, kterou nyní používáme na téměř 100% plochy. V roce 2006 jsme pěstovali zeleninu pod závlahou na ploše 80 ha, a vyprodukovali téměř 4 000 tun okurek.

V roce 1998 jsme založili sdružení s panem Markem Šimberou, který se od roku 1997 zabýval autodopravou. V kombinaci se zemědělstvím se autodoprava ukázala jako velmi výhodná. A postupně se stala naším dalším stěžejním pilířem. Autodoprava v naší firmě zažila zejména v posledních letech extrémní růst. Provozujme kamionové soupravy (plachtová + skříňová) jezdící vnitrostátní i mezinárodní dopravu.

Samozřejmostí je pro nás pojištění. V zemědělství je to pojištění klimatických rizik. U okurek je to krupobití, záplava, vichřice, u vinné révy je to zimní, jarní mráz a krupobití.

V autodopravě jsou všechny vozy havarijně pojištěny. Také je pro nás samozřejmostí pojištění nákladu. Firma má sjednané pojištění právní ochrany.


Humbaur

 


Městské divadlo Brno

 


Websy, Martin Sýkora

Webu a jeho tvorbě se věnuji již několik let, za které jsem nasbíral mnoho zkušeností, které se snažím využívat ve svých projektech. Při tvorbě webu se snažím spolupracovat s jeho uživateli i majiteli. Web je poměrně rozsáhlá oblast, proto se snažím svými službami poskytnou co nejkomplexnější řešení počínaje tvorbou webu s nasazením redakčního systému, přes tvorbu a optimalizaci obsahu, fotografie produktů, tvorbu propagačních materiálů až po jeho propagaci na Facebooku.


Velorexport


Estetico

Jsme tvůrci velkých eventů, vzrušujících událostí a exkluzivních zážitků. Realizujeme výstavní expozice napříč Evropou, účastníme se projektů v celém světě. Jeden rok pro nás znamená stovky expozic na desítkách tisíc čtverečních metrů. Pracujeme s globálními klienty i síťovými agenturami. Jsme partnerem úspěšných společností, institucí, měst, regionů i samotných států. Jsme přizpůsobiví, zodpovědní a věrní.


Hicon

Firma HICON spol. s r.o. vznikla v roce 1990 jako výrobce svislého dopravního značení. V roce 2001 z ní byla delimitována dceřinná společnost HICON-dopravní značení, s.r.o., která se stala největším výrobcem dopravního značení v ČR. Své jméno získala především díky vysoké kvalitě výrobků, zajišťované výběrem nejkvalitnějších vstupních materiálů, kontrolou a nasazením nejmodernějších výrobních postupů a technologií.


Mototechnik

Firma MOTOTECHNIK se od roku 2008 zabývá prodejem náhradních dílů pro motocyklové oldtimery. Nové náhradní díly, motocykly Jawa, sidecary Velorex a přívěsné vozíky PAV prodává nejen v rámci ČR, ale exportuje je i do více než 30 zemí na všech trvale obydlených kontinentech.


Kreston A&CE Group, s.r.o.

 


Košinka bytový dům


Sponzoři

Trachea

Jsme největším výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek v České republice, naší profesní ctí je kvalita výrobků a rozmanitost nabídky.


H & K Design

Jsme prodejcem materiálu pro výrobu nábytku – zejména nábytkové kování. V našich obchodech najdete sortiment od led osvětlení, přes nábytkové úchytky, nabytkové kování, nábytkové nohy, dveřní panty, panty na vrata, až k předokenním roletám, roletám do oken, venkovním roletám, kuchyňským dřezům, postelovým kováním a kování na dveře. Prodáváme zboží zejména značek kování Blum, Hettich, Luceo, HUGLock, Sinks, Rodi, Telma. Máme kamenné prodejny v Plzni a Domažlicích, kde si můžete naše zboží osobně prohlédnout. Zajišťujeme také rozvoz z našich obchodů po Karlovarském, Plzeňském, Středočeském a Jihočeském kraji.


Ecolab

 


KPK autoopravna, s.r.o.

 


Hotel SLAVIA Brno

 


České parfémy UNIQ