OSOBNOSTI

Hanka Robinson napsala písničku Romantik, kterou věnovala projektu Překonej sám sebe a lidem s roztroušenou sklerózou. Díky dalším zpěvákům - Richard Krajčo, Petr Bende, Savana, Veronica, Martin Kurc a Hlaholim, kteří se různým způsobem na této písničce podíleli, vznikly i dva videoklipy. Oficiální / animovaný a ještě jeden studiový. Ten je natočen v nahrávacím studiu a dále v něm jsou vidět i pacienti a lidi kolem projektu Překonej sám sebe. Pomozte nám pomoci ať dny lidí s RS jsou romanticky zalité sluncem a nadějí. Děkujeme, podpořte náš projekt na Nakopni.me


Radim Fiala, patron projektu Překonej sám sebe

herec

foto: Tino Kratochvíl


Hana Robinson - zpěvačka

Podpořit projekt s myšlenkou přiblížit roztroušenou sklerózu veřejnosti je pro mě jakousi lidskou samozřejmostí. Nejen proto, že tuto nemoc mám zarámovanou ve svém životopise, ale především pro entuziasmus celého týmu, který za projekt bojují. A já jim za to ze srdce děkuji.

www.hanarobinson.cz


Luděk Savana Urbánek - moderátor, muzikant, bavič

Proč podporuji Překonej sám sebe? To je jasné. Jeden by měl pomáhat druhému, tak mne to učila babička....pakliže to tak není, je něco špatně. V lidech. Chápu, že nelze za jednotlivce pomáhat úplně všem a každému. Já ale neodmítám. Kde to jde, přistrčím pomocnou ruku k dílu. 

Mějte se rádi a zkuste to taky někde a někdy. Uvidíte, že budete na sebe hrdí ;-)

 

www.signalradio.cz


Jaroslav A. Kronek

foto: Vladan Bureš


Veronica

"Projekt Překonej sám sebe jsem se rozhodla podporovat, protože vím, že tento projekt má smysl a hlavně se mi moc líbí, že pomáhá tam, kde je to potřeba!"


Honza Žanek Hlaváček - moderátor, bavič, zpěvák

Proč podporuju Překonej sám sebe? Asi proto, že su pro každou "špatnost". Ze stejného důvodu už víc jak dvanáct let pravidelně vystupuju pro pacienty brněnské onkologie. Prostě dobrá věc se musí podporovat jednoduše proto, aby žila. A s ní i ti správní borci a kocóři, kteří pro ní neváhajó obětovat svůj čas a prostředky. A ještě nakonec - nesmírně si vážím toho, bejt součástí týhle party. Tak se mějte betelně!